Loading...

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

KEMP TURİZM seyahatleriniz, toplantılarınız ve iş gezileriniz için şehir içi ve şehirlerarası şoförlü araç kiralama & Havalimanı Transfer hizmetleri sunar. Bir çok ilde hizmetinizdeyiz !

Konforlu araçları ve güvenilir tedarikçi havuzuyla KEMP TURİZM ulaşım departmanı şirketlere atamış olduğu operasyon görevlileriyle sadece bir mail kadar uzağınızda.

Havalimanı transferleri ve Şoförlü Araç Kiralama hizmetlerimiz ile en özel anlarınızda yada misafirlerinize güvenle hizmet alabilirsiniz.

Şoförlü Araçlarımız için istediğiniz kapasitede ve donanımda hizmet alabilirsiniz. Standart araçlarımız Mercedes Vito Minivan’dır.

Karşılıklı Deri Koltuk ve 6 Kişilik oturma kapasitesi, Siyah araç rengi ve deri koltuk tasarımı ile standartlarımız yüksek seviyede.

12 Kişilik VIP Minibüslerimiz, Koltuk, buzdolabı masa ve TV seçenekleriyle kalabalık gruplarınız için konforlu taşımacılık deneyimi sunar.

Şoförlü araç kiralama hizmetini şehir içi ve şehir dışı seyahatleriniz için talep edebilirsiniz.

Aylık yada Uzun Dönem Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti talepleriniz için bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz

Şoförlü Araç Kiralama seçeneklerimiz ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Lokasyonlarında (İllerde) bizden Havalimanı Transfer hizmeti ve Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti alabilirsiniz. Misafirlerinizi Havalimanlarında ekibimiz karşılıyor ve araçlarımıza kadar eşlik ediyor.

Aynı zamanda KEMP Turizm ile bir çok ilde,

Vip Minibusler, Luks Otobüsler kiralayıp grup seyahatlerinizi ve şehir turlarınızı organize edebilirsiniz.

Havalimanı Yolcu Karşılama Hizmeti

havalimanıkarsilamaHavalimanı Karşılama Hizmetimiz aşağıdaki havalimanlarının tamamında verilmektedir.

  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

  • İstanbul Airport İGA (3. Havalimanı)

Kemp Turizm ile Şoförlü Araç Kiralama ve Havalimanı Transferi anlaşması olan müşterilerimiz ayrıca bu servislerin tamamından özel indirimler ile yararlanabilir.

Havalimanı Transferlerimiz için misafirlerimizi ayrı bir ekip tarafından terminale ilk adım attıkları anda karşılıyoruz ve sürücülerimize teslim ediyoruz.

Havalimanı Karşılama hizmetimiz İsim-Soyisim le yapıldığı gibi firma logonuzla da yapılabilir.

Havalimanı Transfer ve Havalimanı Yolcu Karşılama Fiyatları ve bilgi için tıklayın

Araçlarımız

E Class

Mercedes Vito

Vip Minibus

personelservis

Minibus

Midibus

Otobüs

Kurumsal Müşterimiz Olun !

KEMP Turizm ile Kurumsal olarak çalışabilir, Cari hesabınızla aylık seyahatlerinizde çözüm ortağı olarak sürekli şoförlü araç kiralayabilirsiniz. Operasyon ekibimize Mail atmanız yeterli olacaktır.

Kurumsal Müşterilerimiz Kdv avantajından yararlanabilir,

14 İlde dilediği zaman tek kanaldan hizmet alabilir. Havalimanı Otel transferleri ve şirketlerinizin yabancı ve özel misafirleri ulaşımında şoförlü araç kiralayarak güvenli ve konforlu bir hizmet alabilirsiniz.

İletişim