Şoförlü Araç Kiralama

İş Seyahatlerinizde, Müşteri gezilerinizde yada Şehir içinde güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi ile yanınızdayız. KEMP Turizm havalimanı transfer hizmetleri ile şirket ulaşım masraflarınızı kontrol altında tutmanın en kolay yoludur. Özel misafirleriniz yada önemli günlerinizde ulaşım işini bize bırakın ! Konforlu ve Güvenilir Araçlarımız ve Sürücülerimiz ile bütün ulaşım ihtiyaçlarınızı KEMP Turizm ile çözebilirsiniz.

İstanbul-Ankara-İzmir-Dalaman-Bodrum-Antalya ve daha birçok ilde bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama hizmeti için hemen bizimle iletişime geçin.

İncele
minibuskirala

Bir seyahatiniz yada ulaşım ihtiyacınız mı var? Doğru adrestesiniz…Bir geziniz için Otobüs mü lazım ?Akşam yemek yada bir ziyaret için VIP Minibüs?Çok önemli bir misafiriniz geliyor Şoförlü Lüks bir araca mı ihtiyacınız var?KEMP Turizm istediğiniz araç türü ile bütün taşımacılık hizmetini vermek için hazır !Özel taşımacılık çözümlerimiz ile Güvenli ve Konforlu bir seyahat deneyimi yaşayın…

İncele
havalimanıtransfer

Türkiyenin bir çok ilinde çalışanlarınız ve misafirleriniz için “Havalimanı Karşılama” ve “Havalimanı Transfer” hizmeti alın.

Ekibimize talebinizden 1 gün öncesi ulaşmanız yeterli. Hızlı rezervasyon çözümlerimiz ile hem kaliteli hemde güvenli transfer hizmeti sizleri bekliyor.

Aklınız yolda kalmasın ! Ekibimiz havalimanlarında misafirlerinizi karşılıyor ve sürücülerimize teslim ediyor.

Havalimanı Transfer lerimiz için online rezervasyon sitemiz www.kemptransfer.com adresini ziyaret edin

Online Rezervasyon
personelservis

Şirketiniz için Butik personel taşıma hizmeti….

Personel Servis araçlarınızın sürekli değişmesinden sıkıldınız mı?

KEMP Turizm Personel Taşıma hizmeti optimize edilmiş servis güzergahları ile şirketinize en avantajlı servis çözümünü sunmayı hedefler.

Personel Servis taşımacılığında uzman bir ekip ile Araç ve Sürücülerimizi uzun yıllar firmanıza hizmet verecek şekilde yerleştiriyoruz.

Servis operasyon ekibimiz ile iltişime geçin ve daha detaylı bilgi edinin…

İncele

Kurumsal Hizmet Almak için Bize Yazın !

İletişim